نحوه ارسال کالا

تمامی سفارشات به فاصله حداقل یک روز کاری پس از ثبت سفارش ارسال خواهد شد. (هم اکنون فقط برای شهر تهران امکان ارسال وجود دارد)

همچنین در صورتی که قصد دارید کالایی همان روز به دست شما یا کسی که به او هدیه میدهید برسد، میتوانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما از امکان ارائه سرویس ارسال سریع مطمئن شوید و بعد سفارش خود را ثبت کنید.

توجه: ایام تعطیل رسمی به عنوان روز کاری محسوب نمیشوند و ارسال در روزهای تعطیل رسمی امکان پذیر نیست

کالای خریداری شده به وسیله شرکت های حمل و نقل خارج از سازمان گل زیب (آژانس و پیک) برای شما ارسال می شود اما تا لحظه تحویل کالا به شما عزیزان، تمام مسئولیت حمل و نقل بر عهده ما می باشد.

لازم به ذکر است هنگام دریافت سفارش از مامورین ارسال، باید کارت شناسایی معتبر متعلق به صاحب پروفایل ارائه گردد.
همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند. (تحویل درب واحد فقط با هماهنگی قبلی امکان پذیر است)
خواهشمند است در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

برای کالاهای سنگین یا بزرگ که حمل آن با خودروی سواری امکان پذیر نیست، از وانت بار استفاده خواهد شد و بدیهی است هزینه ارسال متفاوت خواهد بود.