بایگانی نوشته‌ها


همه چیز درباره گیاه پتوس

همه چیز درباره گیاه پتوس

پتوس یک گیاه عالی است،یک گیاه کلاسیک خانگی که رشد و مراقبت از آن بسیار آسان است!در این مقاله ما به شما هر آنچه درباره نگهداری پتوس نیاز است را خواهیم گفت.همچنین اطلاعات زیادی درباره این گیاه به شما گفته میشود،به سوال های شما پاسخ داده میشود و کمک میکنیم به رفع اشکال مشکلاتی که با این گیاه بهش برخورد می کنید و اطلاعات خیلی بیشتر...

همه چیز درباره سینگونیوم

همه چیز درباره سینگونیوم

سینگونیوم یک گیاه خانگی ساده و در عین حال زیبا و همه کاره است که می توانید در خانه خود داشته باشید. برای کسانی که تازه کار خود را شروع کرده اند و هنوز تجربه کافی در زمینه گیاهان آپارتمانی ندارند سینگونیوم میتواند یک گیاه عالی باشد.

انواع خاک

انواع خاک

خاک گیاهان شما را با مواد مغذی حیاتی، آب و هوا تامین می‌کند که به رشد سالم نیاز دارند هر قطعه زمین ترکیبی از مواد معدنی، آلی و غیر آلی است که تا حد زیادی مشخص می‌کند که محصول، بوته یا درختان می‌تواند با موفقیت رشد کند.

صد نکته باغبانی

صد نکته باغبانی

قبل از شروع به باغبانی، باید مطمئن شوید که زمان صرف مراقبت از گیاهان خود را خواهید داشت.کشت گیاهان نیازمند مراقبت با عشق است و چیزهای زیادی در آن دخیل هستند. بنابراین، چک کنید که قبل از شروع به کاشتن دانه‌ها، می‌توانید برنامه روزانه موثری داشته باشید یا خیر.

5 روش تکثیر گیاه

5 روش تکثیر گیاه

تکثیر گیاهان به معنی ایجاد گیاهان جدید از نمونه‌های موجود است و بخش مهمی از کشت دائمی است. این بدان معنی است که شما می‌توانید مکان خود را حفظ کنید; می‌توانید گونه‌های بومی و میراث آبا اجدادی را حفظ کنید و هزینه خرید بذر, نهال یا گیاه جدید را کاهش دهید. روش‌های متعددی برای انتشار گیاهان وجود دارد.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...