بایگانی نوشته‌ها


معرفی و آموزش نگهداری و مراقبت از گیاه بنت قنسول(گل کریسمس)

معرفی و آموزش نگهداری و مراقبت از گیاه بنت قنسول(گل کریسمس)

گیاه بنت قنسول بومی مناطق گرمسیری است ، بنابراین برای رشد به نور شدید  احتیاج دارد. پنجره رو به جنوب یا غرب برای این گیاه مناسب است ، تأمین نور خورشید صاف و فیلتر شده برای  بنت قنسول مناسب و  ایده آل است.

نگهداری و مراقبت از گیاه همیشه سبز فیتونیا

نگهداری و مراقبت از گیاه همیشه سبز فیتونیا

فیتونیا یک گیاه آپارتمانی و زیباست که به دلیل زیبا بودن نقوش برگهایش و رنگهای خیره کننده اش از محبوبیت زیادی برخوردار است این گیاه با نام هایی همچون پوست ماری، برگ نعنایی ،موزاییکی ،گیاه عصب نیز شناخته میشود

هر آنچه درباره نگهداری حسن یوسف باید بدانید

هر آنچه درباره نگهداری حسن یوسف باید بدانید

این مقاله به شما تمام آنچه در مورد مراقبت  از گیاه حسن یوسف در داخل منزل نیاز دارید را می گوید ، بنابراین می توانید فضای منزل یا محیط کار خود را با شاخ و برگ خیره کننده آنها زیباتر کنید.

معرفی بنفشه آفریقایی و روشهای نگهداری از آن

معرفی بنفشه آفریقایی و روشهای نگهداری از آن

گیاه خانگی Saintpaulia که به بنفشه آفریقایی معروف است، این است که از آفریقا نشات گرفته و گلهایش مانند بنفشه به نظر می رسند (گرچه با هم ارتباطی ندارند). این گیاه یک گیاه جدید و زیبا برای  خانه های ما است که در دهه 1930 در آمریکا ظاهر شد ، و از آن زمان به بعد مورد علاقه عموم مردم قرار گرفته است.

هر آنچه درباره نگهداری گل قاشقی (پپرومیا)  باید بدانید

هر آنچه درباره نگهداری گل قاشقی (پپرومیا) باید بدانید

گل قاشقی(پپرومیا) گیاهان شگفت انگیزی  برای رشد در محیطهای داخلی هستند زیرا دارای ویژگی های بسیاری هستند که این گیاهان خانگی را ایده آل میکنند. آنها با تنوع زیادی از شاخ و برگهای زیبا و تحمل طیف وسیعی از شرایط رشد ، برای هر کسی که بخواهد مجموعه گیاهان خانگی خود را گسترش دهد ایده آل هستند.

نگهداری بونسای جینسینگ(فیکوس)

نگهداری بونسای جینسینگ(فیکوس)

نمای  نزدیک برگهای بونسای جینسینگ فیکوس کوچک و زیبا است و بومی آسیا میباشد ، گیاه جینسینگ  فیکوس به عنوان یک گیاه آپارتمانی ، اغلب به عنوان بونسای پرورش داده می شود. اندازه کوچک و تنه ضخیم آن ، آن را به یک گیاه تزئینی و ایده آل برای خانه های مدرن تبدیل کرده است. کلمه  "جینسینگ" در زبان چینی به معنی ریشه است و به دلیل ریشه هوایی باشکوه به این گیاه نسبت داده می شود. با این حال ، برگ های سبز تیره براق آن به همان اندازه جذاب هستند. چرخه زندگی آن می تواند سالها ، حتی چندین دهه طول بکشد.

هر آنچه درباره گیاه ارکیده شاپرکی یا فلانوپسیس باید بدانید

هر آنچه درباره گیاه ارکیده شاپرکی یا فلانوپسیس باید بدانید

ارکیده شاپرکی ،  ارکیده Phalaenopsis یا Phal's گیاهان آپارتمانی بسیار محبوبی هستند که  امروزه به راحتی شناخته می شوند. آنها به مراقبتهای زیادی احتیاج ندارند و  می توانند ماهها شگفت انگیز به نظر برسند. میتوان گفت آنها محبوب و  معروفترین نوع ارکیده میان هم نوعانشان هستند.

همه چیز درباره آگلونما

همه چیز درباره آگلونما

آیا تا به حال دوست داشته اید یک گیاه خوش شانس پرورش دهید؟ Aglaonema ، همچنین به آن گیاه همیشه سبز چینی نیز گفته می شود ، یکی از گیاهان مورد علاقه در چین است که آن را خوش شانس می دانند. بومی چین و فیلیپین و  مناطق گرمسیری میباشد،که به دلیل نگهداری آسان و داشتن تنوع زیاد در رنگهایش بسیار محبوب میباشد.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...